Cestopisné DVD


"Borneo"

Relaxační 2CD


"Deštné pralesy"

Relaxační audio CD


"Motýlí křídla"Videogalerie


VideoklipyOn line telefon


cdpralesy    r.spider
Videoupoutávka na DVDFlash Player-MSIE
Čím nejraději fotíte ?

Cestopisné DVD "Za hmyzem Laosu "                                              190,- KčInformace o DVD


10.-13. 1. 2008 jsme se s filmem "Za hmyzem Laosu" zúčastnili 11. ročníku největšího cestovatelského festivalu v Čechách a na Slovensku GO KAMERA pořádaného CK Livingstone v Kongresovém centru BVV v Brně, kde jsme obsadili 2. místo v kategorii amatérských filmů.


Laos se teprve před nedávnem začal po letech izolace otevírat okolnímu světu a také zahraničním návštěvníkům. Je nejméně rozvinutou a zároveň nejmalebnější z bývalých zemí francouzské Indočíny. Díky doposud velmi malému zahraničnímu vlivu je tady stále ještě možné vidět původní tradiční život jihovýchodní Asie. Mohlo by se zdát, že Laos nabízí jen to, co všechny okolní asijské země: buddhistické chrámy, horské kmeny a panenskou džungli. Přesto je Laos výjimečný. Laos sousedí s Thajskem, Kambodžou, Vietnamem, Čínou a Barmou. Topografii země dominují hory a řeky. Povrch náhorních plošin je členěn údolím Mekongu a jeho přítoky. Dvě třetiny Laosu jsou zalesněné. Pojďte se podívat na Laoskou faunu a floru zblízka. Poodhrňte závoj tajemna a nahlédněte s trojicí entomologů do zajímavostí makrosvěta těch nejmenších obyvatel laoské přírody. Seznamte se s životem laoské vesnice. Navštivte tři zajímavá místa, kde se "zastavil" čas.


Technické informace o DVD


Filmové DVD
Formát DVD-R, optimalizováno pro stolní DVD přehrávače.
kbr/7000, 720x576, 2,0 SURROUND, PAL 4:3, 59 minutUkázkové soubory ke stažení


Stahněte si na ukázku videoupoutávku "Jak jsme natáčeli v Asii".


  "Jak jsme natáčeli v Asii"/20.5MB     

Objednejte si naše DVD


Pokud máte zájem o zaslání našeho DVD "Za hmyzem Laosu", napište nám a uveďte potřebné údaje. DVD Vám zašleme poštou zabalené v polstrované obálce na dobírku v nejbližším termínu. Odeslání avizujeme mailem. Rovněž tak rádi zodpovíme Vaše případné dotazy k tomuto produktu.
Všechny Vámi uvedené údaje ve formuláři pokládáme za důvěrné. Nebudou využity k jiným účelům než k zaslání DVD. Rovněž tak nebudou poskytnuty třetí osobě. Dotazník je zasílán na adresu: cdpralesy@seznam.cz

Hledáme prodejce a distributory tohoto filmu, budeme rádi když napíšete.

Cena našeho DVD je : 190,-Kč + 100,- Kč poštovné