Cestopisné DVD


"Laos"

"Borneo"

Relaxační 2CD


"Deštné pralesy"

Videogalerie


VideoklipyOn line telefon


cdpralesy    r.spider
Videoklip z audio CDFlash Player-MSIE


Stahuj videoklip

       30MB.wmvČím nejraději fotíte ?

Relaxační audio CD "Na motýlích křídlech "                                   160,- KčInformace o našem audio CD


Relaxační CD NA MOTÝLÍCH KŘÍDLECH vychází jako soundtrack k DVD "NEJEN NA KŘÍDLECH MOTÝLŮ", na kterém najdete fascinující makrosvět hmyzu Malysie, Thajska, Laosu a Bornea.

CD je kompatibilní s Audio CD přehrávači, PC a DVD. - CD audio přehrávače (přehrávání audio skladeb) - PC sestavy (přehrávání audio skladeb, přehrávání videoklipu a upoutávek) - DVD přehrávače (přehrávání audio skladeb)

Videoklip "Modlitba v bouři" byl vytvořen ke skladbě z předchozího relaxačního CD "DEŠTNÉ PRALESY ÁSIE" Naleznete v něm záběry fauny a flóry Asie. Audio stopa CD obsahuje 10 skladeb zvuků podbarvených hudbou, je určena pro CD audio přehrávače a DVD.

AUF DEN SCHMETTERLINGSFLÜGELN Entspannungs-CD 45 Minuten einer Entspannungsmusik mit Urwaldgeräuschen in 10 Kompositionen. Videoclip für PC „Gebet im Gewitter“ Erscheint als Soundtrack zum DVD NICHT NUR AUF DEN SCHMETTERLINGSFLÜGELN CD-R ist mit Audio-CD Player und mit PC kompatibel. Die Audiospur enthält 45 Minuten einer Entspannungsmusik mit Urwaldgeräuschen Kompositionen: 1. Der beginnende Tag 2. Ich steige hinauf 3. Im Urwald 4. Von Blüte zu Blüte 5. Zittern 6. Bis zum Himmel 7. Weltraumwanderer 8. Duell 9. Sieg 10. Rückkehr.
Im PC können Sie einen Videoclip „Gebet im Gewitter“ abspielen, wo sie Aufnahmen von Fauna und Flora aus Malaisien, Thailand, Laos und Borneo finden.

Seznam skladeb:

1. Probouzející se den                6. Až k nebesům
2. Stoupám vzhůru                    7. Vesmírný poutník
3. V pralese                             8. Souboj
4. Z květu na květ                    9. Vítězství
5. Chvění                               10. Návrat


Ukázky ke stažení i poslechu                   - audio přehrávač online -Stahněte si na ukázku několik hudebních *wma souborůZ květu/284kB      K nebesům/328kB      Vítězství/316kBObjednejte si naše CD


Pokud máte zájem o zaslání našeho Relaxační audio CD "Na motýlích křídlech ", napište nám a uveďte potřebné údaje. CD Vám zašleme poštou zabalené v polstrované obálce na dobírku v nejbližším termínu. Odeslání avizujeme mailem. Rovněž tak rádi zodpovíme Vaše případné dotazy k tomuto produktu.
Všechny Vámi uvedené údaje ve formuláři pokládáme za důvěrné. Nebudou využity k jiným účelům než k zaslání CD. Rovněž tak nebudou poskytnuty třetí osobě. Dotazník je zasílán na adresu: cdpralesy@seznam.cz

Hledáme prodejce a distributory tohoto CD, budeme rádi když napíšete.

Cena našeho CD je : 160,-Kč + 100,- Kč poštovné


Všechny skladby z našeho CD si můžete stahnout i online        60,- KčNapište si o heslo a stahujte /41 MB :


Toto CD si můžete objednat i v našem    "CD shopu"