Relaxační DVD


"Motýlí křídla"

Cestopisné DVD


"Laos"

"Borneo"

Relaxační 2CD


"Deštné pralesy"

Relaxační audio CD


"Motýlí křídla"


Videogalerie


VideoklipyOn line telefon


cdpralesy    r.spider
Videoupoutávka na DVDFlash Player-MSIE
Relaxační DVD "Deštné pralesy"                                          190,- KčInformace o DVD


Koho z nás po namáhavém dni, plném práce a stresu v zaměstnání, alespoň jednou nenapadlo utéct na chvíli ven z ruchu města. Posadit se na okraj lesa a zaposlouchat se do zklidňujícího zvuku přírody. Jenže kdo má večer ještě dost síly a energie na to, aby vyhledal ten klidný a zapomenutý kout daleko od civilizace.
A proto je tu naše relaxační DVD, které přírodu přenese rovnou k Vám domů. Zapalte vonnou svíčku a nechte se zvukem i obrazem přenést do vzdálených pralesů Asie. Alespoň na třicet minut zapomeňte na starosti a vychutnejte si léčivé kouzlo přírody.
Zaposlouchejte se do zpěvu ptáků, žab či cikád, zurčení potůčku,tlukotu deště nebo šumění moře. Vaše oči spatří život pralesa okem zkušeného fotografa, který přináší mnohdy detailní pohled do světa fauny a flory tropické Asie.
Prezentace je utvořena tak, aby zrak i sluch vnímaly jejich obsah a smysl se odprostila od rušivých myšlenek.Pokud nemáte sílu už dále udržet oči otevřené a chcete pouze vypnout mysl, klidně oči zavřete.
Na DVD naleznete dvě zvukové stopy s originálními zvuky přírody, podbarvené příjemnou relaxační hudbou, která vás ukolébá k vytouženému spánku po namáhavém dni.
Jen málo kdo si může dovolit navštívit asijské pralesy a těm, kteří se na cestu chystají může DVD posloužit, jako malý průvodce toho, co na svých toulkách po tropech mohou očekávat.


Technické informace o DVD


DVD je vytvořeno jako slideshow s rozpohybovanými fotografiemi, podbarvenými zvuky pralesa a originální hudbou. Obsahuje dvě zvukové stopy.
Formát DVD-R, optimalizováno pro stolní DVD přehrávače.
kbr/6500, 720x576, 2.0 surround, PAL 4:3, 30 minutUkázkové soubory ke stažení


Stahněte si na ukázku několik spořičů pro Váš počítač a nahlédněte v chvilkách své nečinnosti do přírody pralesů Asie.


  Fauna/1.50MB        Prales/1.75MB

Objednejte si naše DVD


Pokud máte zájem o zaslání našeho DVD "Deštné pralesy Asie", napište nám a uveďte potřebné údaje. DVD Vám zašleme poštou zabalené v polstrované obálce na dobírku v nejbližším termínu. Odeslání avizujeme mailem. Rovněž tak rádi zodpovíme Vaše případné dotazy k tomuto produktu.
Všechny Vámi uvedené údaje ve formuláři pokládáme za důvěrné. Nebudou využity k jiným účelům než k zaslání DVD. Rovněž tak nebudou poskytnuty třetí osobě. Dotazník je zasílán na adresu: cdpralesy@seznam.cz

Hledáme prodejce a distributory tohoto DVD, budeme rádi když napíšete.

Cena našeho DVD je : 190,-Kč + 100,- Kč poštovné