Cestopisné DVD


"Laos"

"Borneo"

Relaxační audio CD


"Motýlí křídla"Videogalerie


VideoklipyOn line telefon


cdpralesy    r.spider
Jak jsme natáčeli v AsiiFlash Player-MSIE
Čím nejraději fotíte ?

Relaxační 2CD "Deštné pralesy Asie "                                       160,- KčInformace o 2CD


Relaxační 2CD "Deštné pralesy Asie" je kompatibilní se třemi typy zařízení. - PC sestavy - DVD přehrávače - CD audio přehrávače. PC prezentace (první disk) obsahuje 340 prolínajících se fotografií fauny a flóry Asijských pralesů doplněných originálními zvuky. Na tomto CD naleznete kolekci 100 volně editovatelných fotografií určených pro nekomerční účely. Audio stopa tohoto CD obsahuje 5 skladeb zvuků podbarvených hudbou. Je tedy určena pro přehrávání v audio cd přehrávačích.
Na druhém CD je prezentace ve formátu VCD pro stolní DVD přehrávače. Prezentace obsahuje 259 fotografií. Tato prezentace je obsahově totožná s prezentací na našem Relaxačním DVD "Deštné pralesy Asie". A stejně jako PC verze je doplněna zvuky pralesa.
Vzhledem k tomu, že na našem trhu se vyskytuje velké množství DVD přehrávačů, s větší-či menší kompatibilitou s různými typy médií a formátů, rozhodli jsme se přidat VCD verzi pro stolní DVD přehrávače samostatně na tomto druhém disku, abychom uspokojili co nejvíce uživatelů tohoto 2CD.

Technische Informationen zur CD Entspannungs-CD REGENURWÄLDER ASIENS (weiter nur CD) ist kompatibel mit drei Gerätetypen. PC Konfigurationen, DVD Player, CD Audio-Player. Die PC Präsentation beinhaltet 340 Fotografien der Fauna und Flora der asiatischen Urwälder, ergänzt durch originale Klänge. Weiter finden sie hier eine Kollektion von 100 frei editierbaren Fotografien, die für nichtkommerzielle Zwecke bestimmt sind. Die DVD-Präsentation beinhaltet 259 Fotografien. Auch diese ist durch Urwaldgeräusche ergänzt. Die DVD-Version ist nicht zum Abspielen in PC Mechanik bestimmt! Audiospur CD beinhaltet 5 Kompositionen der Urwaldgeräusche, untermalt von Entspannungsmusik, insgesamt 30 Minuten Produktion. Ist bestimmt nur für CD Audioplayer. ACHTUNG: In einigen PC oder DVD lässt sie sich nicht abspielen! (siehe unten)

Seznam skladeb:

1. Pralesem
2. Cesta k vodopádu
3. Modlitba v bouři
4. Ostrovy
5. Noční život


Technické informace - řešení případných problémů


OT: PC prezentace se dlouho načítá. OD: Jelikož se jedná o větší soubor může u PC s pomalejší mechanikou déle trvat načtení z CD. Tato doba je přibližně 30 vteřin, její délka je odvislá od konfigurace PC. Nejdná se o závadu. Pro rychlejší spuštění doporučujeme soubor cdstart/Deštný prales.exe zkopírovat na pevný disk a spouštět z tohoto umístění. OT: a) DVD prezentace nejde v PC ostře, nebo vůbec. b) Nejde přehrát v DVD přehrávači. OD: a) Je to proto, že DVD prezentace je určena pro přehrávání v DVD přehrávačích a vytvořena ve formátu odpovídajícím zobrazení v TV. Pokud máte připojenu TV k PC, a instalován software umožňující přehrát VCD formát - lze PC mechaniku použít jako přehrávač. b) Vložte CD č.2, pokud ani to nefunguje, zkontrolujte zda Váš DVD přehrávač podporuje VCD formát v němž je prezentace vytvořena. OT: Hudba nejde přehrát v PC, nebo DVD přehrávači. OD: Hudební část je určena pouze pro přehrávání v audio CD přehrávačích. Nejedná se o závadu CD.

PROBLEMELÖSUNG FRAGE: Die Einlesung der PC Präsentation dauert zu lange. ANTWORT: Da es sich um größere Datei handelt, kann beim PC mit einer langsameren Mechanik die Einlesung aus CD länger dauern. Diese Zeit ist ungefähr 30 Sekunden, ihre Dauer hängt von Konfiguration PC ab. Es handelt sich nicht um einen Fehler. Für schnelleren Start empfehlen wir, die Datei cdstart/Regenurwald.exe auf die Harddisk zu kopieren und sie aus dieser Position zu starten. FRAGE: a) DVD Präsentation ist im PC unscharf oder sie geht gar nicht. b) DVD Player spielt nicht ab. ANTWORT: a) Die DVD Präsentation ist zum Abspielen durch einen Tisch-DVD Player bestimmt und das Format entspricht der Abbildung in TV. b) Ihr DVD Player fördert nicht das VCD Format, in dem die Präsentation gebildet ist. FRAGE: Die Musik lässt sich nicht im PC oder DVD Pläyer abspielen. ANTWORT: Der Musikteil ist nur zum Abspielen in Audio CD Pläyer bestimmt. Es handelt sich nicht um einen Defekt der CD.

Ukázkové soubory ke stažení


Stahněte si na ukázku několik hudebních *wma souborůCesta/250kB      Motdlitba/369kB      Noční život/252kB

Objednejte si naše 2CD


Pokud máte zájem o zaslání našeho Relaxačního 2CD "Deštné pralesy Asie", napište nám a uveďte potřebné údaje. 2CD Vám zašleme poštou zabalené v polstrované obálce na dobírku v nejbližším termínu. Odeslání avizujeme mailem. Rovněž tak rádi zodpovíme Vaše případné dotazy k tomuto produktu.
Všechny Vámi uvedené údaje ve formuláři pokládáme za důvěrné. Nebudou využity k jiným účelům než k zaslání 2CD. Rovněž tak nebudou poskytnuty třetí osobě. Dotazník je zasílán na adresu: cdpralesy@seznam.cz

Hledáme prodejce a distributory tohoto 2CD, budeme rádi když napíšete.

Cena našeho 2CD je : 160,-Kč + 100,- Kč poštovné


Všech pět skladeb z našeho CD si můžete stahnout i online        50,- KčNapište si o heslo a stahujte /28 MB :