Cestopisné DVD


"Laos"

Relaxační 2CD


"Deštné pralesy"

Relaxační audio CD


"Motýlí křídla"Videogalerie


VideoklipyOn line telefon


cdpralesy    r.spider
Videoupoutávka na DVDFlash Player-MSIE
Čím nejraději fotíte ?

Cestopisné DVD "Borneo "                                                      190,- KčInformace o DVD


Borneo je svou rozlohou 746 000km2 třetím největším ostrovem světa. Provincie Sabah o rozloze 73 711 km2 se nachází v severovýchodním cípu Bornea a je jednou z částí kontinentální Malaysie. Sabah je jedinečný především nádherným krajem nedotčené divočiny, který je protkaný sítí řek a říček, neporušenými pralesy, pobřežními bažinami a rašeliništi.
Více než 60 procent Malaysie stále ještě pokrývá deštný prales. Nachází se zde na 8 000 druhů kvetoucích rostlin, včetně 2 000 druhů dřevin 800 různých druhů orchidejí a 200 druhů palem. Ze zvířat jsou typickými slon, tygr, tapír, medvěd, orangutan a gibon a především neskutečné množství druhů hmyzu.
A právě do provincie Sabah se vypravila trojice entomologů, která strávila měsíc v okolí nejvyšší hory Bornea Mt. Kinabalu (4 101m). Pojďte se s nimi podívat na neskutečný svět hmyzu, nevšední způsob cestování a rozmanitou přírodu.
Navštivte Borneo prostřednictvím našeho DVD.


Technické informace o DVD


Filmové DVD
Formát DVD-R, optimalizováno pro stolní DVD přehrávače.
kbr/6500, 720x576, 2.0 stereo, PAL 4:3, 63 minutUkázkové soubory ke stažení


Stahněte si na ukázku film o filmu, jak jsme natáčeli v Asii.


  "Jak jsme natáčeli v Asii"/20.5MB     

Video si můžete stahnout i do svého mobilu "Formát 3GP, 11/MB"Objednejte si naše DVD


Pokud máte zájem o zaslání našeho DVD "Borneo", napište nám a uveďte potřebné údaje. DVD Vám zašleme poštou zabalené v polstrované obálce na dobírku v nejbližším termínu. Odeslání avizujeme mailem. Rovněž tak rádi zodpovíme Vaše případné dotazy k tomuto produktu.
Všechny Vámi uvedené údaje ve formuláři pokládáme za důvěrné. Nebudou využity k jiným účelům než k zaslání DVD. Rovněž tak nebudou poskytnuty třetí osobě. Dotazník je zasílán na adresu: cdpralesy@seznam.cz

Hledáme prodejce a distributory tohoto filmu, budeme rádi když napíšete.

Cena našeho DVD je : 190,-Kč + 100,- Kč poštovné